BUDO-MONTAŻ

O firmie

Firma nasza powstała w 1985 r. W wyniku znacznego zainteresowania naszymi usługami oraz w celu sprostania wymogom coraz większej liczby klientów, w 1998 r. rozszerzyliśmy znacznie ofertę budowlaną i zmieniliśmy nazwę firmy na Zakład Ogólnobudowlany „BUDO-MONTAŻ”. W roku 2013 w skutek dynamicznego rozwoju firma została przekształcona w spółkę kapitałową Budo-Montaż sp. z o.o.

W ciągu 30 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie w wykonawstwie domów mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych. Nasza firma słynie również z wysokiej jakości robót dociepleniowych, elewacyjnych (w tym elewacje z klinkieru), wykończeniowych, remontowych, adaptacyjnych i modernizacyjnych budowli.

Budujemy tradycyjnie ze zdrowych i sprawdzonych materiałów a tam gdzie to uzasadnione wprowadzamy najnowsze technologie. Wszystkie materiały posiadają dopuszczenia do stosowania w budownictwie, atesty i certyfikaty świadczące o zgodności z polskimi normami. Nieustannie dokładamy starań, aby sprostać wzrastającym wymaganiom Inwestorów. Obecnie rozszerzamy naszą ofertę o budowę na własnym gruncie domów jednorodzinnych na sprzedaż.

Firma nasza posiada rozbudowane zaplecze sprzętowe, co pozwala nam na dużą mobilność i znacznie przyspiesza proces realizacji inwestycji. Dysponujemy też rusztowaniem w ilościach umożliwiających wykonywanie prac wysokościowych na dużych obiektach.

Zatrudniamy obecnie kilkadziesiąt osób, bazując na odpowiednio dobranej, doświadczonej kadrze inżyniersko-technicznej i sprawdzonej na budowach krajowych i zagranicznych wykwalifikowanej załodze. Cykliczne szkolenia przeprowadzane przez renomowanych producentów materiałów budowlanych oraz nabyte doświadczenie pozwalają nam sprawnie rozwiązywać najtrudniejsze problemy oraz zapewnić uzyskanie końcowego efektu na najwyższym poziomie.

Zapewniamy rzetelne i szybkie wykonawstwo oraz nadzór techniczny prowadzonych prac.